Znak Posledního legionu

Význam symbolu:

Číst dál: Znak Posledního legionu

Operace GUMMIT 2013

    Píše se rok 1982. V Nikaragui vládne komunistický režim vedený Sandinovskou frontou národního osvobození. Vláda Ronalda Regana chce však režim zlikvidovat…

 

   Sandinisté - Poslední legion, Žabí crew a Specters

   USA – Delta, Točná Zlín a Veverky z ponorky

 

Úkol USA- vybudovat most přes řeku z Hondurasu do Nikragaui a jeho zajištění.

Úkol Sandinovců- zničit most

Číst dál: Operace GUMMIT 2013

Pohyb bojové hlídky

    Jelikož část military paintballových akcí je na principu bojových hlídek, tak si funkci tohoto malého uskupení válečníků přiblížíme v následujícím příspěvku. Budeme se bavit především o čtyřčlenné hlídce s jejímž konceptem přišla již tradičně britská SAS.  

   SAS přišlo na to, že menší než čtyřčlenná hlídka, je příliš zranitelná a naopak větší hlídka není tolik pružná a „neviditelná“. Pro toto upřednostňování této struktury exituje argument, který říká, že například SWAT, který operuje právě v pětičlenných skupinách, má větší procento úmrtí nebo zranění, protože pátý člen kryje team sám. Nicméně je třeba si připomenout, že SWAT jsou policisté, zatímco my se budeme bavit o armádních praktikách. Každopádně podobné úvahy a srovnání nejsou bez zajímavosti.

  

Číst dál: Pohyb bojové hlídky

O Paintballu

O paintballu

 
Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, ve kterém není ani tak důležitá fyzická kondice a síla, ale především schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball je hra týmová, tudíž komunikace mezi hráči, týmová spolupráce a správná taktika je klíčem k úspěchu.

Paintball se hraje jak rekreačně na přírodních hřištích (většinou v lese), kde způsob hry připomíná spíše výcvik speciálních jednotek, přičemž důraz je kladen hlavně na utajení a dobře promyšlenou taktiku, tak i jako vrcholový sport na speciálních hřištích postavených z nafukovacích překážek, kde jsou již kladeny značné nároky na technické vybavení hráčů.

Paintball je plný napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava!
Číst dál: O Paintballu

Na Fóru

No posts to display.

Komentáre

  • O Paintballu Gucky 26.03.2013
    Tohle jsem musel psát, když jsem byl namol :oops:

Vyhledávání

Kdo je online

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen